devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 85 m² 88.000 Euro (Sulejman Delvina)

  Zona/Rruga : Sulejman Delvina

  Shiten 2 hyrje 1+1 dhe 2+1 ngjitur me njera tjetren ne katin 4.
  1+1 sip 30 m2 me nje banjo me ajrim.
  2+1 sip 55 m2 me dritare jane te rikonstruktuar teresisht me punime teper cilesore me hipotek.
  Eshte pallat ndertim i vjeter ndodhet tek rruga Sulejman Delvina ngjitur me Posten nr 8 afer sheshit Willson.

  Cmimi Total: 88.000 Euro i padiskutushem

  Agjensia Imobilare Vision

  Cel : 0682253407/ 0695326329
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pronajuaj_sulejmanDelvina.jpg
S: 6
Madhesia: 36.9 KB  
  viSion
  Travel & Real Estate Agency
  Rr. e Kavajės, Pall. 227
  Shk. 2, Ap.8 ,Tirana, Albania
  Mob : 069 53 26 329
  Mob : 068 22 53 407
  Email: vision.travel@hotmail.com