devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 113 m² 69.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku, tek depoja e ujit.

  Shitet Apartament
  2+1

  Siperfaqje 112.9 m2
  Kati 2
  Pa pllaka, pa dyer dhe pa hidrosanitare
  Behet sipas kerkeses se pales blerese, duke paguar nje tarife plus pervec cmimit.

  Cmimi: 69.000 Euro + tarifen e kerkesave

  ME HIPOTEKE

  Cel: 0692907920

  Id:394
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190715-WA0035.jpg
S: 330
Madhesia: 70.9 KB  

  00355 69 290 79 20
  | ic.immobiliari@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar