kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike Genesis 26' 20.000 Leke

  Ngjyra.....: jeshile

  Biciklete Genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk

  Cel. : 0695169864
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190507_094352.jpg
S: 87
Madhesia: 38.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190507_094446.jpg
S: 43
Madhesia: 46.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu