devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 87 m² 115.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Shitet Apartament 2+1 prane rruges "Myslym Shyri" perballe Grepit te Arte.
  Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje objekti te ri te pajisur me 2 ashensore.
  Ai eshte totalisht i investuar pasi ka pesuar restaurim totat ku perfshihen,
  instalimet elektrike dhe hidraulike, shtrimi i dyshemese me parket, vetratat duroplast dopioxham,
  dyert e brendeshme te reja, tualeti totalisht i restauruar.
  Shitet pjeserisht i mobiluar.

  Ēmimi 115,000 €.

  Cel. : 0696689647

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-14 at 11.26.44.jpg
S: 215
Madhesia: 16.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-14 at 11.26.47 (2).jpg
S: 227
Madhesia: 14.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-14 at 11.26.47.jpg
S: 215
Madhesia: 11.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-14 at 11.26.46.jpg
S: 409
Madhesia: 18.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-14 at 11.26.48.jpg
S: 214
Madhesia: 19.8 KB