devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Pogradec, shes garsonier Kati 5, 48 m² 19.000 Euro (Rruga e kishes se Re)

  Zona/Rruga : RRuga e kishes se Re

  Shes Garsonier ne pogradec me pamje te plote ne liqen, e mobiluar dhe me hipoteke. Shitet per arsye familjare.  Cel. : 0689026078
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pogradec-Albania7.jpg
S: 88
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161128_094822_1485864580101_resized.jpg
S: 107
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161128_094755_1485864579063_resized.jpg
S: 62
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161128_094702_1485864578055_resized.jpg
S: 60
Madhesia: 21.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161128_094638_1485864576674_resized.jpg
S: 59
Madhesia: 16.1 KB