kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine BMW 320 Viti 2006, 4.900 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 161000

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux, xhama eklektrik, komanda ne timon, sensore parkimi para dhe mbrapa, pilot automat, goma te reja, dy celesa, liber sherbimi bmw etj
  Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
  Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
  NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK..
  FALEMINDERIT https://www.facebook.com/AutoMixTirana


  Cel. : 0695500905
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0652.jpg
S: 59
Madhesia: 52.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu