Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
KM..........: 220000

Shitet VW Golf vit prodhimi 2007,22000km, ngjyre e zeze me portobagzh, ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike.Shitet per arsye emigrimi.Me dokumenta te rregullta te bera ne maj.Cmimi 4400 euro.

Cel. : 0694802525