Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
KM..........: 199000

Makina eshte ne gjendje super. E sapo ardhur nga Italia. Me dogane te paguar. Perfekte per pune pasi eshte me 2 sedilje dhe komplet pjesen e pasme hapsire bagazhesh...
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  b362f025-dd17-4742-a0b9-7d929e7279e3.jpg
S: 19
Madhesia:  35.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  ed65be2d-a7ef-4e69-87ad-7d6c3b3bcb4d.jpg
S: 6
Madhesia:  26.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1e4c340a-722a-44c7-b37c-cfd0da6e8bf3.jpg
S: 14
Madhesia:  65.1 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  0cd7c671-5406-46f0-ba97-6e0750bca017.jpg
S: 7
Madhesia:  29.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  8b1b09c9-5682-4313-aab1-703e1ea9f0cf.jpg
S: 21
Madhesia:  33.6 KB

Cel. : 0673070030