kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Pogradec, shes makine Mercedes-Benz C class 250 Viti 2014, 13.000 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 76000

  Shitet Mercedes Benz c class 250 prodhim I 4 2014 I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta dhe targa shqiptare sedilje lekure me ngrohje elektrik xhama dhe pasqyra elektrik SENSORE PARKIMI goma te reja disqe alumin I gatshem per cdo lloj prove. Motor 1.8 benzine automatic me 76000 km cmimi I diskutueshem 0693032037 vetem shitje jo nderrime

  Cel. : 0693032037
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1561303246227.jpg
S: 1
Madhesia: 41.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1561303233179.jpg
S: 1
Madhesia: 54.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1561303236003.jpg
S: 1
Madhesia: 55.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1561303226269.jpg
S: 5
Madhesia: 57.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu