devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 100 m² 35.000 Leke (Rr. E Dibres te Vila Gold)

  Zona/Rruga : Rr. E Dibres te Vila Gold


  jepet me qira apartament 2+1+tualet+bllk, kati i 2-te i nje ndertese 4 kate
  I organizuar ne ; sallon dhe dhome e bollshme, dhome per femije, koridor, tualet, verande

  Dy muaj parapagim, e pershtateshme per 4 goca ose familjare

  Cmimi: 35.000 leke/muaj
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66492193_1362583990584422_3966525494697918464_n.jpg
S: 6
Madhesia: 32.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66002257_1362584043917750_1650579120381231104_n.jpg
S: 4
Madhesia: 33.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66131147_1362583983917756_5455632201439772672_n.jpg
S: 5
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66053034_1362584173917737_3404929843249283072_n.jpg
S: 4
Madhesia: 36.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66212437_1362584100584411_8497151671929929728_n.jpg
S: 4
Madhesia: 23.2 KB    REJI’s Properties

  Cel: +355 69 84 44 447
  Tel: +355 4 56 05 112
  rejisproperties@gmail.com
  Rruga Myslym Shyri 100m nga unaza