devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati 0, 115 m² 230.000 Euro

  shes Dyqan prane QKB dhe shkolles Ismail Qemali. Dyqani ka forme te rregullt me fasade 8 metra dhe e larte 5 metra. Dyqani eshte me banje dhe aktualisht ka pjeserisht pajisje per call center.

  Shitet 230.000Euro dhe ka mundesi ti bashkengjitet edhe nje siperfaqe 105metra.

  Per me teper kontaktoni 0689026078 ose www.habita.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: p3.jpg
S: 6
Madhesia: 16.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: p1.jpg
S: 7
Madhesia: 97.6 KB