devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 112 m² 64.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Teleferikut.Apartamenti ndodhet nė katin e 1 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 112.32m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij perėndim mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare). Ekstra qė ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor • me ashensorPėr ta vizituar na kontaktoni ! plus11333

  Cel. : 0697015473
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66580015_366144877317255_3176109357406355456_n.jpg
S: 15
Madhesia: 11.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66417835_1228283607344062_5156900716148686848_n.jpg
S: 12
Madhesia: 12.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66450719_354014058614933_495453859464871936_n.jpg
S: 12
Madhesia: 34.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66285910_651395188698186_8904914256399433728_n.jpg
S: 15
Madhesia: 37.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66330499_473784253433802_6987494220986580992_n.jpg
S: 10
Madhesia: 57.7 KB