Kliko

 1. Standart Shqiperi, shes/nderroj Volkswagen Touareg R Line Viti 2009, 12.900 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 220
  KM..........: 205000

  Shes/Nderroj Volkswagen Touareg, nafte motor 3.0 - nuk e kap taksa e luksit , ka 205.000 km kollaj te verifikueshme ke koncesionari i Porshit , automat , sedilje lekure me dy ngjyra, jastiqe ajri, ndezja e

  makines pervec celsit dhe me buton start , sediljet me ngrohje dhe ftohje , per stinen e dimrit ka furre per te mbajtur temperature konstante te makines , timon me ngrohje, goma te sapo vendosura ,

  klimatronic me kater zona para edhe mbrapa , baxha xhami , kroskoti dhe dyert karbon , makina eshte seri prodhimi Individual R-Line , xhama te zinj origjinale , telefon , sensore parkimi , frigorifer , bi

  xenon, edhe shume opsione te tjera eshte full option, servisi dhe letrat te paguara deri ne maj 2020.  Cel. : 0697574046
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hi 3522.jpg
S: 34
Madhesia: 30.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hi 3515.jpg
S: 25
Madhesia: 63.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hi 3521.jpg
S: 30
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hi 3520.jpg
S: 32
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hi 3519.jpg
S: 45
Madhesia: 34.7 KB