Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 220
KM..........: 205000

Shes/Nderroj Volkswagen Touareg, nafte motor 3.0 - nuk e kap taksa e luksit , ka 205.000 km kollaj te verifikueshme ke koncesionari i Porshit , automat , sedilje lekure me dy ngjyra, jastiqe ajri, ndezja e

makines pervec celsit dhe me buton start , sediljet me ngrohje dhe ftohje , per stinen e dimrit ka furre per te mbajtur temperature konstante te makines , timon me ngrohje, goma te sapo vendosura ,

klimatronic me kater zona para edhe mbrapa , baxha xhami , kroskoti dhe dyert karbon , makina eshte seri prodhimi Individual R-Line , xhama te zinj origjinale , telefon , sensore parkimi , frigorifer , bi

xenon, edhe shume opsione te tjera eshte full option, servisi dhe letrat te paguara deri ne maj 2020.Cel. : 0697574046