devinf.com

 1. Standart TIRANE, shes SHTEPI 1 Katshe, 2 HYRJE (dy familje), 126 m², 1015 Euro/m², Rr: Frosina Plaku ( Ish Parku I Autobuzave, prane Rr. se Kavajes ose prane Condor Center - 5 minuta ecje nga kjo qender.)  TIRANE.
  SHITET – SHTEPIA - Njekateshe, me 2 HYRJE (dy familje), me 4 dhoma
  qe ndodhet ne Rrugen :" Frosina Plaku”, Zona #7, Tirane.
  ( Ish Parku I Autobuzave, prane Rr. se Kavajes ose prane Condor Center - 5 minuta ecje nga kjo qender.)

  ► 4 Dhoma
  ► 1 Sallon
  ► 2 WC
  ► 2 Oborr
  ► Siperfaqja totale e shtepise 126 m2
  ► Cmimi: 1,015 € m2
  ► Me HipotekeMe dokumenta te regullta pronesie e rregjistruar ne Hipoteke.

  Shtepia eshte ne nje zone teper te preferuar te Tiranes, me plot qendra tregtare, dyqane te ndryshme, restorante, kopshte, dhe prane parkut.
  Mundesi e perkryer investimi nese deshironi ne vile moderne, per biznes, ose per te banuar dhe rentuar njekohesisht hyrjen e dyte.
  Shtepia aktualisht eshte e dhene me rent.

  Distanca me makine nga:
  Rr. Frosina Plaku - Sheshi Skenderbej – 8 min me makine
  Rr. Frosina Plaku - Parku Rinia - /Taivan - 11min me makine
  Rr. Frosina Plaku – Sheshi Nene Tereza – 12 min me makine
  Rr. Frosina Plaku – Liqeni Artificial / Shetitorja Lasgush Proadeci – 11 min me makine

  Per Informacion te metejshem mund te kontaktoni ne numer telefoni:

  A. Kasem (U.S.A) – Tel: 001-917-655-1062B. E-mail: azetak@gmail.com - ose - arbanyc@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pamje e jashtme e shtepise.jpg
S: 739
Madhesia: 87.2 KB  
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur