EPPC Albania kėrkon njė Oficer/e tė Mbledhjes sė Borxhit pėr klientin e saj, njė ndėr institucionet financiare mė tė njohura nė treg.


Pėrgjegjėsitė Kryesore:


 • Ndėrton, mirėmban dhe zhvillon njė data bazė kėrkimore pėr tė identifikuar borxhet e papaguara ;
 • Inicion, zhvillon dhe menaxhon marrėdhėniet me klientėt nėpėrmjet telefonit dhe takimeve tė drejtpėrdrejta;
 • Negocion afatet e pagesave ose planifikon realizimin e tyre;
 • Trajtoni pyetje ose ankesa duke trajtuar dhe zgjidhur problemet;
 • Zhvillon plane specifike tė bazuara mbi marrėdhėnien e besimit me debitorėt kur ėshtė e mundur pėr tė shmangur krijimin e detyrimeve nė tė ardhmen;
 • Analizon kapacitetet ripaguese tė klientit duke realizuar njė plan pagese sipas udhėzimeve dhe politikave tė kompanisė;
 • Ofron kėshillim financiar dhe shėrbim klienti cilėsor.


Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:


 • Diplomė Universitare;
 • Eksperiencė nė mbledhjen / rikuperimin e borxheve;
 • Tė ketė iniciativė dhe tė orientohet drejt rezultateve;
 • Tė jetė konfident, fleksibėl, elokuent dhe entuziast;
 • Tė jetė i aftė tė punojė nė mėnyrė tė pavarur dhe brenda afateve;
 • Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn Angleze dhe paketėn MS Office.


Tė dhėnat:

Pozicioni: Oficer/e i Mbledhjes sė Borxhit;
Vendndodhja: Tiranė;
Pagesa: Shumė e mirė (fikse + bonuse);
Kontrata: Sipas Kodit tė Punės;
Aplikimet mbyllen: 20.07.2019

Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni aplikimin tuaj, duke ndjekur linkun e mėposhtėm:

https://aplikim.eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj do tė kualifikohet. Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.