kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart VW-Golf 7 1.6 TDI NAFTE HIGHLINE AUTOMAT Viti 11/2014

  VW-GOLF 7 1.6 TDI DIESEL HIGHLINE KAMIO AUTOMATIKE (7GEAR TRONIC ) NAVIGATOR SATELITOR ME TUCH SCREEN+SYSTEM SOUND MEDIA PLAYER DALJE USB AUX MP3 SISTEM TELEFONI ME BLUETOOTH SI DHE LIDHJE DIREKT NGA TELEFONI DHE PER MEDIA PLAYER SENSOR PARKIMI NE MONITOR (PARA-MBRAPA) XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL KLIMA ME 2 ZONA ME 147 620 KM ORIGJINALE ME FATURA SERVISI ABS ESP ASR 10 AIR BAG ME START AND STOP( MAKINA FIKET NE SEMAFOR) AUTOPILOT KONSUM KARBURANTI SHUME I ULET XHAMA DHE PASQYRAT ELEKTRIKE PILOT AUTOMATIK 2 CELASA SISTEM IMOBILAISER SENSOR SHIU MAKINA ESHTE NE GJENDJE SUPER PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE I GATSHEM PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ DOGANE (TVSH) TE PAGUAR TEL 067 585 02 03

  Cel. : 067 585 02 03
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190710_140252.jpg
S: 24
Madhesia: 47.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190709_122836.jpg
S: 24
Madhesia: 47.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190704_185523.jpg
S: 26
Madhesia: 48.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190709_183637.jpg
S: 43
Madhesia: 46.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190704_185608.jpg
S: 23
Madhesia: 49.3 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu