kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete BMX Kent Ambush Masa 20" 8.000 Leke

  Ngjyra.....: e bardhe

  Shitet BMX Kent Ambush masa 20, shume e mbajtur dhe ne gjendje shume te mire.

  Cel. : 0672073901
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4780.jpg
S: 30
Madhesia: 98.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu