1. Standart Tirane, shes makine Toyota RAV4 Viti 2010, 11.990 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 164000

  TOYOTA RAV4 , VITI 2010 ✅ 164.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME ME LIBER SHERBIMESH ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC, MOTORR 2.2 NAFTE EKONOMIK ME D-JESHILE (KONSUMI MESATAR 6 LITRA) 4X4 ✅ CD-MP3-AUX , KLIMA , OPSIONE + MARSHE NE TIMON , SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE SALLON LEKURE ME KAMOSH ✅KOMPJUTER BORDI, KONTROLL ESP DHE DIFERENCIALI , PILOT AUTOMATIK , OPSION SPORT , SENSOR SHIU , XHAMA TE ZI ORIGJINAL , PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , MBYLLJE QENDRORE ME PULT 3 CELESA ORIGJINAL ✅ E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR.MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. CMIMI : 11.990 EURO I PADISKUTUESHEM👍 INFO : 0692765740

  Cel. : 0692765740
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 65893529_2464896877065725_4885033503969771520_n.jpg
S: 78
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66430515_2464897137065699_3524846610053857280_n.jpg
S: 47
Madhesia: 34.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66280555_2464896920399054_6029765137303339008_n.jpg
S: 43
Madhesia: 53.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66051151_2464897073732372_4623667315030884352_n.jpg
S: 47
Madhesia: 50.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66128512_2464896880399058_4423340862000332800_n.jpg
S: 43
Madhesia: 34.0 KB