Lamthi Group, ėshtė njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės, teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vleresimi sipas njė skeme motivimi nė reference tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politike sociale e grupit tonė.
Shpall pozicion vakant pune SANITARE me orar tė plotė.


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto, duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni
nė adresėn: info@lamthi.com ose na kontaktoni ne numrat tane te telefonit
Numėr kontakti 067 30 99999

Adresa 2: Autostrada TIRANE -Durres , km 3
Aplikimet janė tė limituara, vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen
www.lamthigroup.al

Cel. : +355684091666