devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 74 m² 48.000 Euro (GREEN CITY,Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaze e Re

  Apartamenti, ndodhet ne nje prej komplekseve, me punime me cilesoret ne qytet, Green City.

  E vecanta e ndertimit qe ofron ky kompleks residencial, qendron ne projektimin e hapesirave optimal te banimit,

  te kuruara me estetikisht me kubature te regullt, te gjitha shkallet e kompleksit jane me ndricim natyral, me orientim Jug-Lindje,

  ndertuar ne nje nga komplekset me cilesor, me lulishte dhe me pishina, ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 74 m2 kati i 7 banimit.

  Perbehet nga sallon + gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1ballkon.

  Cmim : 48.000 Euro

  Extra Garazhd kati -1 ,9000 Euro
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Cel : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f4327049-949d-bea1-1c0b-00ea3aaa512e.jpg
S: 89
Madhesia: 65.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1e89095e-1cd5-8353-1fba-03a7c6b73f33.jpg
S: 129
Madhesia: 83.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar