Zona/Rruga : Don Bosko

Shitet Apartament panoramik me Sip totale 116 m2,perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo, 1 garderobe dhe 2 ballkone.

Apartament 2+1 nė katin e 8 tė banimit me orientim veri-perėndim-lindje.

Ka hapėsirė pėr garderobė nė dhomėn e gjumit matrimoniale dhe 2 ballkone qė dalin respektivisht nė dhomėn matrimoniale dhe nė sallon.

-Termoizolim teresor- Izolim akustik apartamentit- Ventilim individual (jo aroma te pakendshme nga apartamentet e tjera)-Oborr I gjleberuar perpara kompleksit

Cmimi: 86.000 Euro.Tarife agjensie 1% per bleresin.


Cel : 0694030502