devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,shes Apartament panoramik 2+1,Kati 8,116 m²,86.000 Euro (Kompleks rezidencial Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet Apartament panoramik me Sip totale 116 m2,perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo, 1 garderobe dhe 2 ballkone.

  Apartament 2+1 nė katin e 8 tė banimit me orientim veri-perėndim-lindje.

  Ka hapėsirė pėr garderobė nė dhomėn e gjumit matrimoniale dhe 2 ballkone qė dalin respektivisht nė dhomėn matrimoniale dhe nė sallon.

  -Termoizolim teresor- Izolim akustik apartamentit- Ventilim individual (jo aroma te pakendshme nga apartamentet e tjera)-Oborr I gjleberuar perpara kompleksit

  Cmimi: 86.000 Euro.  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Cel : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e194a96a-4ba7-aacd-9e24-9d62931d8c8c.jpg
S: 67
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3255116e-c771-cd30-a806-fdd6a440b85b.jpg
S: 45
Madhesia: 34.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b9f0f612-dca9-1f60-9b7c-870d393c2351.jpg
S: 44
Madhesia: 34.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b9a2aa48-d7aa-2069-a47d-b69ea9696fe0.jpg
S: 48
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0060a6ca-8571-ba74-9e31-e486dc5ca722.jpg
S: 44
Madhesia: 52.0 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar