devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1, Kati 8, 116 m², 89.335 Euro (Kompleks rezidencial Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Sip totale 116 m2,perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo, garderobe, 2 ballkone.

  Apartament 2+1 nė katin e 8 tė banimit me orientim veri-perėndim-lindje.

  Ka hapėsirė pėr garderobė nė dhomėn e gjumit matrimoniale dhe 2 ballkone qė dalin respektivisht nė dhomėn matrimoniale dhe nė sallon.

  -Termoizolim teresor- Izolim akustik apartamentit- Ventilim individual (jo aroma te pakendshme nga apartamentet e tjera)-Oborr I gjleberuar perpara kompleksit

  Cmimi: 89.335 Euro.  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Cel : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kati 8.jpg
S: 195
Madhesia: 78.6 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar