kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes Ore Navi Force 3.500 Leke

  Ora Navi Force kunder ujit me bateri te reja ne kuti ngjyra gold

  3.500 Leke secila

  Cel : 069 24 83 849
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: naviiiiid.jpg
S: 24
Madhesia: 48.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: navi3.jpg
S: 16
Madhesia: 69.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: naviii.jpg
S: 16
Madhesia: 63.7 KB  
  Kerkoj pune ne sektorin e sherbimeve sociale
  kam kryer master per Sherbime sociale komunitare
  njoh shume mire gjuhen italiane dhe anglze
  kam njohuri te mira rreth kompjuterit dhe programit
  Microsoft Office

  Mimi Gjorgo
  Apliko Tani, Kliko Ketu