kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Citroen CITROEN C4 1.6 NAFT FULL OPTION Viti 2006

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 178000

  SHES CITROEN C4 1.6 NAFT VITI 2006 FULL OPTION E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET TE BERA NE GJERMANI E SAPO NDERRUAR RRIPI I MOTORRIT + VAJ DHE FILTRA TE SAPO NDERRUARA  ME:
  KAMBIO AUTOMATIKE
  KLIMA
  SENDILJE ME NGROHJE
  PASQYRA ME PALOSJE
  MARSHE NE TIMON
  2 CELSA ME PULT
  4 GOMA TE SAPO VENA TE REJA
  178000 KM  Cel : 0692109922
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SCMN4795.jpg
S: 184
Madhesia: 56.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PJHH9768.jpg
S: 112
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: TPHC6458.jpg
S: 110
Madhesia: 45.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: VUWT4462.jpg
S: 105
Madhesia: 55.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: OITV5095.jpg
S: 109
Madhesia: 60.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu