devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 200 m² 1.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Ambienti ndohet nė 1 nga zonat mė tė aksesueshme nė Tiranė, nė katin e 2-tė, organizohet nė 3 ndarje,

  por mund tė bėhet dhe open space sipas dėshirės tuaj.

  Siperfaqe totale e ambientit 200 m2.

  Eshte i pėrshtatshėm pėr aktivitete si zyra, call-center etj.


  Ēmimi :1000 €/muaj.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b85a5d5b-274c-189d-5f83-ae6cda750e7a.jpg
S: 249
Madhesia: 65.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3579b2a7-622f-71ed-21a2-bfa49f8ecb5d.jpg
S: 165
Madhesia: 48.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 176530d8-cc7b-f578-5ce1-50d4130f1114.jpg
S: 152
Madhesia: 47.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar