1. Standart Vlore, shes biciklete Citybike Zundapp 28 Zoll 240 Euro

  Shitet bicikletė, Zundapp City Bike 28 Zoll.
  E re,super style dhe super cilėsi.

  Cel. : 0692323013foto 623161
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190704-WA0006-1.jpg
S: 70
Madhesia: 26.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190704-WA0000.jpg
S: 120
Madhesia: 43.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190704-WA0001.jpg
S: 54
Madhesia: 59.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190704-WA0004.jpg
S: 54
Madhesia: 46.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190704-WA0002.jpg
S: 54
Madhesia: 30.3 KB