devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1 ,Kati 1, 217 m² 750 Euro (Kodra e Diellit 1)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qira super duplex me hyrje te vecante dhe shoqeruar me nje privatesi qe ta jep Rezidenca.

  Duplexi fillon me dhomen e ndenjes + ngrenies , dhe 1 tualet , vazhdon me katin e dyte ku gjendet 3 dhoma gjumi me 2 tualete, 1 dhome garderobe.

  Siperfaqe e brendshme eshte 152 m2 dhe oborr personal 65 m2.

  Dupleksi ne katin e pare ka nje oborr per te shijuar nje pamje te gjelbert dhe relaksuese.

  Eshte i pershtatshem per ata qe vleresojne cilesine dhe luksin.

  Me hipoteke.
  Cmimi: 750 Euro / muaj
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 79db2181-4c74-3e43-eba6-bb518a51dd4c.jpg
S: 197
Madhesia: 43.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1867299d-2336-cc26-d063-f634a3862a9f.jpg
S: 82
Madhesia: 88.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cffcbe1b-4282-8b07-21ae-db372e3c5364.jpg
S: 84
Madhesia: 59.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e612fb32-b1ef-b6aa-cabe-ee17f928b246.jpg
S: 79
Madhesia: 43.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5221e8f8-ea64-98c3-85ee-64294e368f30.jpg
S: 77
Madhesia: 43.0 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar