devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament me hipoteke 2+1,kati 2, 117 m², 99.000 Euro (Xhamlliku)

  Zona/Rruga : Xhamlliku

  Shitet super apartament ne palllat te ri,zona e Xhamllikut.

  Perbehet nga salloni + 2 dhoma +banjo dhe verande.

  Siperfaqe totale eshte 117 m2, me ashensor.

  Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.


  Cmimi: 99.000 Euro.

  Me Hipoteke te rregullt!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 101
Madhesia: 44.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 41
Madhesia: 41.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 41
Madhesia: 41.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 40
Madhesia: 50.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 39
Madhesia: 57.8 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar