kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Iphone 6s plus silver 64gb 4g

  Iphone 6S Plus Silver 64GB 4G LTE ne gjendje te shkelqyer estetike dhe funksionale. vjen me karikuesin orgjinal dhe xham mbrojtes.
  cmimi: 260 euro

  Cel. : 0676100597
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 02.jpg
S: 62
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 01.jpg
S: 81
Madhesia: 58.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu