1. Standart Tirane, shes iPad (4th generation) 30.000 Leke

  Shitet iPad (4th generation) ne gjendje shum te mir. 30.000 Leke
  Ngjyre e Zez
  Kapaciteti 16G
  Shoqerohet me adaptorin origjinal dhe kutin e saj
  Nr: 0672411000
  Cmimi: 30.000 Leke

  Cel. : 0672411000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1277.jpg
S: 13
Madhesia: 18.4 KB