Zona/Rruga : Fresku

Dubleksi eshte organizuar si nje vile mbi pallat , me verande e rrethuar me nje kornize betoni me hapsira per lule dhe peme dekorative ,

sistemi i grohjes qendror , dritaret dopio xham , dhe me orintimet me te favorshme te diellit .

Orientim Lindje -Jug-Perendim, Parkim ne katin -1 te pallatit.

Kati 1: Dhome ndenje me oxhak dhe dalje ne Verand, 1 Tualet dhe lavanteri ,Guzhina gatim ambjent me vete me hapsire te bollshme ,

1 dhome gjumi matrimoniale me tualet dhe nje ballkon te vogel , 1 dhome gjumi per miqte ose femijet .

Kati 2 ( Papafingo ) 2 Dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje.

Cmim : 157.000 Eur
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502