devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament duplex 4+1+A+BLK 250 m² 157.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Dubleksi eshte organizuar si nje vile mbi pallat , me verande e rrethuar me nje kornize betoni me hapsira per lule dhe peme dekorative ,

  sistemi i grohjes qendror , dritaret dopio xham , dhe me orintimet me te favorshme te diellit .

  Orientim Lindje -Jug-Perendim, Parkim ne katin -1 te pallatit.

  Kati 1: Dhome ndenje me oxhak dhe dalje ne Verand, 1 Tualet dhe lavanteri ,Guzhina gatim ambjent me vete me hapsire te bollshme ,

  1 dhome gjumi matrimoniale me tualet dhe nje ballkon te vogel , 1 dhome gjumi per miqte ose femijet .

  Kati 2 ( Papafingo ) 2 Dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje.

  Cmim : 157.000 Eur
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6babcea5-6b5e-75de-b8b2-34abe9dca501.jpg
S: 270
Madhesia: 71.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0a71769f-e658-fc9f-548f-8913af2e5167.jpg
S: 154
Madhesia: 70.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar