devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 110 m² 300 Euro (Selite e Vjeter)

  Zona/Rruga : Selite e Vjeter

  Jepet apartament 2+1 per qira prane Kopeshtit Botanik.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar dhe ne nje zone mjafte te qete.
  Organizimi i brendeshem:
  Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo, ballkon.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit me pamje nga kopeshti botanik.
  Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
  Tarife agjensie 1/2 e qerase nga Qiramarresi.


  Cel. : 0675981865
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-28 at 17.52.27 (2).jpeg
S: 47
Madhesia: 69.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-28 at 17.52.48.jpeg
S: 18
Madhesia: 89.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-28 at 17.52.28 (1).jpeg
S: 18
Madhesia: 52.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-28 at 17.52.27.jpeg
S: 17
Madhesia: 47.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-06-28 at 17.52.26.jpeg
S: 19
Madhesia: 33.2 KB