kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes gomone Viti 2004, 4.000 Euro

  Okazion. Shitet gomone me motor 25 ne gjendje shum te mire pune, shitet me gjith karel, eshte me letra dhe siguracjon . Cmimi 4000 euro i diskutushem.
  mundesi ndrimi.

  Cel. : 0674514887
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMAG0464.jpg
S: 50
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMAG0466.jpg
S: 53
Madhesia: 27.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu