devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament Kati 8, 60 m² 300 Euro (Rruga Migjeni Yzberisht , Tirane)

  Zona/Rruga : Rruga Migjeni Yzberisht , Tirane

  Pershendetje
  Jap me qera Apartament 1+1 e mobiluar me te gjitha pajisjet e duhura. Kati i 8 me pamje fantastike te Tiranes dhe Dajtit.
  Cmimi 300 euro ne muaj
  Tel. 0675669107

  Cel. : 0675669107
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (7).jpeg
S: 8
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (8).jpeg
S: 8
Madhesia: 16.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (4).jpeg
S: 8
Madhesia: 12.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (5).jpeg
S: 8
Madhesia: 14.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (1).jpeg
S: 13
Madhesia: 20.4 KB