devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 60 m² 46.000 Euro (Migjeni)

  Zona/Rruga : Migjeni

  Pershendetje
  Shes Apartament 1+1 kati i 8 me hipoteke pamje e gjithe Tiranes dhe dajtit . Stacioni i autobusit 30 m larg . Lagje e qete me nje perspektive te shkelqyer ajer i paster afer me qendren 10 min me bus.
  Cmimi 46000 euro i padiskutueshem
  Siperfaqja e apartamentit 58.58 m2 neto
  Tel =0675669107

  Cel. : 0675669107
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (4).jpeg
S: 59
Madhesia: 12.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (7).jpeg
S: 59
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (8).jpeg
S: 59
Madhesia: 16.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (5).jpeg
S: 59
Madhesia: 14.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Super-Apertament-me-Hipoteke-1-1 (1).jpeg
S: 84
Madhesia: 20.4 KB