Albacall

Apliko

 1. Standart Ofrojme Praktik Berber

  Zhvillojme praktik per berber.
  Barberschool samo zhvillon.Trajnime praktike 3 mujiore per berber
  Per te gjith ata qe sapo kan mbaruar nje kurs per berber dhe kan nevoje per te mesuar dicka me shume rreth zanatit.
  Ne bejm praktik afatshkurter 3 mujore per berber dhe. Me mundesi punsimi ne fund.

  Cel : 0692522944
  FB/Insta Barberschool Samo
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_3694181284971072587.jpg
S: 543
Madhesia: 51.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190210_190810_206.jpg
S: 515
Madhesia: 59.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_3252613604401884063.jpg
S: 502
Madhesia: 46.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_6210314344697927375.jpg
S: 520
Madhesia: 67.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_4390467213855555633.jpg
S: 506
Madhesia: 25.8 KB