devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 210 m² 850 Euro (Enver birko)

  Zona/Rruga : Enver birko

  Kopshti Tea aktualisht funksional eshte vil me hipoteke ,Kati i pare eshte ndertuar te gjitha standartet europiane .Per te funksionuar kopesht .Sistem aspirimi sitemi kondicioner nen dysheme ciller ,shtriki parket .Ne raste se nevojitet hapsire me te madhe objekti e ofron kete mundesi .Ka ne dispozicion dhe oborr.


  Cel. : 0699425068
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FBC3050A-BC9A-4540-BEFC-600F1D4D8171.jpg
S: 36
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 80160DB2-67F6-43A1-A6F1-CC7D0A96768F.jpg
S: 33
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ABCF9859-D8E8-4BA0-AF61-111BA35207C0.jpg
S: 32
Madhesia: 35.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 71DE7543-4C17-4F5A-9F8E-1686CC243BCA.jpg
S: 33
Madhesia: 24.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6E30CE8C-A17F-4520-9ED3-9CBEBDFB76B5.jpg
S: 45
Madhesia: 21.8 KB