devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1+BLK Kati 13, 280 m² 1.000 Euro (Ish Ekspozita (Blv. Bajram Curri))

  Zona/Rruga : Ish Ekspozita (Blv. Bajram Curri)

  Super Duplex 3+1+3WC+2Ballkone (280 m2) Dizenjuar dhe Arreduar me Arkitekt, tek ISH EKSPOZITA

  Super Duplex 3+1+2Ballkone+3WC, Gjigand (280 m2) i Dizenjuar me Arkitekt (ISH EKSPOZITA) Me Pamje Panoramike mbi Tiranen | Mobilim i Ri dhe i nje Cilesie te Pare me PIANO Klasike te Perfshire + Sende Antike | Kondicioner ne Cdo Dhome | Shtruar me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham + Grila | Ndricim Perfekt me LED | Soxhorno me Hapesire, Kend te Ri, TV Plazma, Oxhak dhe Cdo Gje tjeter | Kuzhine e Kompletuar me Pajisje te Markave me te Njohura | Dhomat e Gjumit te Arreduara me Mobilie Suedeze | Ballkon me Hapesire dhe nje TELESKOP te Perfshire | Tualete me te Gjitha Hidrosanitaret Cilesore + Vaska me Hidromasazh | Instalimet te Gjitha Gati


  Q1166


  Te dhenat e ndarjes:


  - 3 dhoma gjumi
  - 1 sallon gjigand
  - 1 kuzhine
  - 3 tualete
  - 2 korridore
  - 2 Ballkone


  - SIP TOTALE: 280m2
  - SIP NETO : 208m2
  - KATI: 13
  - KATET E PALLATIT : 13
  - Viti I ndertimit : 2002


  Karakteristika:


  - SUPER DUPLEKS 3+1
  - ISH EKSPOZITA (280 M2)
  - dizenjuar me arkitekt*
  - Ultra Mobilim i Ri dhe i Cilesise se Pare
  - KONDICIONER ARISTON * ne Cdo Dhome Ekonomike
  - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
  - Orientimi: JUG *LINDJE *PERENDIM
  - Lagje e qete , me banore familjare
  - Me pamje panoramike mbi TIRANEN
  - PIANO
  - SENDE ANTIKE


  SOXHORNO
  - Me Kend te Ri & Modern
  - Me Pllake CILESORE
  - Me Kondicioner 24 inverter
  - Me tv plazem
  - Me Dritare Dopio Xham
  - Me Tavolin + 6 Karrike
  - Me OXHAK FUNKSIONAL ME DRU
  - Me mure te Sapo Lyer
  - MOBILUAR ME ARKITEKT


  KUZHINA:


  - Me Kondrabufe Te Re Druri
  - Me FURRE
  - ASPIRATOR Turbo air
  - MIKROVAL LG
  - SHTRYDHESE LG
  - THEKSE
  - PIANURE INDESIT
  - FRIGORIFER 2 KATESH ARISTON
  - TAVOLINE NGRENE
  - 4 KARRIKE
  - Me ndricim te mire
  - Me Hapesire te Bollshme


  DHOMA E GJUMIT CIFT:


  - Me Krevat Dopio + Dollap Druri SUEDEZ
  - Me KONDICIONER ARISTION
  - Me Pllake te shtrenjte imitim Druri
  - Me super ndricim & dritare dopio xham + Grila
  - Me Hapesire Te Mire
  - Muret e Lyer
  - Me Banjo personale


  DHOMA E GJUMIT E FEMIJVE 1*:


  - Me krevat Tek + Dollap Druri suedez
  - Me KONDICIONER ARISTON
  - Me tavoline studimi & kompjuter
  - Me rafte librash
  - Me Hapesire te Bollshme
  - Me Ndricim te Mire + Dritare dopio xham + Grila
  - Me Divane
  - Me pllake cilesore me imitim druri


  DHOMA E GJUMIT E FEMIJVE 2*:


  - Me krevat Tek + Dollap Druri suedez
  - Me KONDICIONER ARISTON
  - Me tavoline studimi & kompjuter
  - Me rafte librash
  - Me Hapesire te Bollshme
  - Me Ndricim te Mire + Dritare dopio xham + Grila
  - Me Divane
  - Me pllake cilesore me imitim druri


  1 TUALET:


  - Me Hidrosanitare CILESORE
  - Me Dush ariston
  - Me lavatriēe
  - Me Vaske me HIDROMASAZH
  - Me ASPIRATOR


  2 TUALET:


  - Me Hidrosanitare CILESORE
  - Me Dush ariston
  - Me Vaske me HIDROMASAZH
  - Me AJEROSJE NATYRALE


  3 TUALET:


  - Me Hidrosanitare CILESORE
  - Me aspirator


  1 BALLKON:


  - Me hapesire te bollshme
  - Me Vazo lulesh
  - Me teleskop
  - Me pamje mbi qytetin e Tiranes


  - Instalime Elektrike Cilesore
  - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore


  - Facilietet afer
  - Akses me Transport publik


  Cmimi: 1,000 Euro (i diskuteshem)


  *Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


  Tel ose Whatsapp: 0684780043
  Cel. : 0684780043
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16.jpg
S: 7
Madhesia: 28.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 2
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28.jpg
S: 2
Madhesia: 21.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 47.jpg
S: 2
Madhesia: 24.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 38.jpg
S: 2
Madhesia: 34.9 KB