devinf.com

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 10, 96 m² 100.000 Euro (Rruga e Kosovareve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve

  Shitet apartament me siperfaqe 96m2, te hyrja e “Komunes se Parisit” . Eshte i organizuar ne :2 dhoma gjumi , sallon +kuzhine, 2tualete,1ballkon, 1 korridor . Kati I dhjete (jo i fundit) . Apartamenti orientohet nga lindja dhe ka njė pozicion mjaft strategjikė, 10 min. distancė nga blloku nė kėmbė dhe mė pak nga liqeni artificial.Pėr mė tepėr informacion mos hezitoni tė kontaktoni!

  Cel. : 0696405682
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190612-WA0025.jpg
S: 46
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190612-WA0021.jpg
S: 26
Madhesia: 27.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190612-WA0024.jpg
S: 27
Madhesia: 42.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190612-WA0019.jpg
S: 27
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190612-WA0023.jpg
S: 23
Madhesia: 39.2 KB