kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete 8.000 Leke

  Shes biciklete origjinale HUFFY ne gjendje shume te mire me kondrapedal ,e pershtatshe me vajza 6-10 vjec qe duan te mesojne bicikleten.
  Me gomardare dhe kapertona te reja. Ngjyre e bardhe dhe pink.

  Cmimi : 8000 leke

  Kontakt:0686261441
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190620_101242.jpg
S: 45
Madhesia: 39.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu