1. Standart Tirane, shes Samsung Galaxy S8 28.000 Leke

  Samsung Galaxy S8 gjendja 10/10 vjen me aksesore dhe me cover

  Cel. : 0674002007
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190626_184314.jpg
S: 28
Madhesia: 10.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190626_184255.jpg
S: 29
Madhesia: 13.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190626_184143.jpg
S: 29
Madhesia: 16.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190626_184036.jpg
S: 40
Madhesia: 16.3 KB