1. Standart Tirane, shes Smartphone Samsung Galaxy A70 39.000 Leke

  Samsung Galaxy A70, 128GB - 1 muaj i perdorur vjen me kuti dhe garanci + cover

  Cel. : 0674002007
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1817.jpg
S: 42
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1811.jpg
S: 24
Madhesia: 18.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1816.jpg
S: 25
Madhesia: 14.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1815.jpg
S: 24
Madhesia: 19.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1814.jpg
S: 24
Madhesia: 18.2 KB