Zona/Rruga : Fresku,prane Thesarit te Shtetit

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut,prane Thesarit te Shtetit.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti ka pamje jug-perendim.Apartamenti shitet 43000 euro.

Cel. : 00355695291520