Eurocall,njė kompani udhėheqėse nė sektorin financiar me shume vite eksperience ne sektorin e investimeve online,
kerkon te punesoje Agjent te gjuhes Italiane ,Spanjolle dhe Angleze !

OFROJME:
  • Page konkurruese duke filluar nga 400 Euro
  • Ambjente pune moderne dhe komode
  • Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi
  • Mundesi rritjeje profesionale
  • Bonuse ditore dhe mujore duke filluar nga 80 euro

KERKOJME:
  • Njohuri te mira te gjuhes Italiane , Spanjolle dhe Angleze
  • Disponibilitet Full-Time 10:00-19:00,Shtune - Djele Pushim
  • Eksperienca e meparshme ne Forex


Nese je nje Team Leader dhe ke nje grup tendin me eksperience ne fushen Forex na kontaktoni:

✉️ hreurocall@gmail.com
Cel: 0699713607