devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 1, 75 m2,42000 euro (Rruga e Dibres,prane Shkolles se Bashkuar)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres,prane Shkolles se Bashkuar

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen prane shkolles se bashkuar dhe komisariatit nr 4.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e pare te nje palati ekzistues me tulla te kuqe.Pallati dhe as apartamenti nuk kane pesuar as me te voglin demtim nga termetet e koheve te fundit.Apartamenti eshte aktualisht me qera.Apartamenti shitet ​42000 euro

  Cel. : 00355695291520
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1526036960_rrugaedibres.jpg
S: 742
Madhesia: 37.7 KB