kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Bayar Garden Holiday Village 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Di

  Bayar Garden Holiday Village 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €339.
  Zbritje 61% pėr Nisje mė 28 Qershor dhe 3 Korrik, 50% pėr Nisje pas 3 Korrik dhe Zbritje €20 pėr person nė Fluturime pėr tė gjitha Nisjet gjatė muajit Qershor deri mė 20 Korrik.
  Ēmimi Ishte €599 - Bėhet €339 pėr person pėr 6 netė Nisje mė 28 Qershor dhe 3 Korrik.
  Fluturimi Charter Tiranė - Antalya - Tiranė, vajtje ardhje i pėrfshirė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bayar gar.jpg
S: 54
Madhesia: 53.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu