kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart TOYOTA RAV 4 //2.2 nafte 👉 2008 👈kambio MANUALE, 7.600 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: ulliri
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 44
  KM..........: 154477

  Toyota Rav4 2.2 D-CAT 4X4 👍 Crossover 👍
  Viti: 2008👍
  Km. 154477 KM te gjitha serviset te toyota👍
  Kambio MANUALE👍
  Komando ne timon👍
  CD, CDC,Aux,👍
  Sensor Drite Dhe Shiu👍
  Clima Tronic👍
  Kompjuter Bordi👍
  Sedilet Lekur👍
  Sedilet Elektrike + Me Ngrohje👍
  Pasqyrat Elektrike + palosje👍
  Xhamat te Gjith Elektrik👍
  ESP, ISO Fix👍
  Disqet 17👍
  Gomat 4 stinet👍
  MAKINA SAPO KA ARHDUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (t.v.sh)👍
  CMIMI 7600 EURO i DISKUTUSHEM👍
  ☎️ 0695223320
  📞 0682046441
  ⚠️ Per me teper na ndiqni ne instagram AUTO.FLORI⚠️
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2D31389C-6AD1-44B1-9478-DEFC2D8D9E8B.jpg
S: 105
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: F3E32640-E339-4C1D-AD20-BB344503B5BB.jpg
S: 118
Madhesia: 36.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BA7D9DEB-1C33-4041-8596-147A1917DC59.jpg
S: 99
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FFF1251C-7E8F-46EE-AA8A-0D0514031707.jpg
S: 106
Madhesia: 54.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0A965E5B-F6BC-4DA9-998F-E1918F39D974.jpg
S: 162
Madhesia: 34.8 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu