Kliko

 1. Standart Karikues Origjinal Apple 5-5c-5s-6-6s-7-7+8-8-x -11


  Karikues OEM per Apple iPod iPhone - A1400


  I prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore
  Vendoseni ne prize dhe lidhni kabellin USB
  Specifikat:

  Karikues Apple
  Modeli: A1400
  Hyrje: AC 100-240V / 0.15A, 50-60Hz
  Dalje: DC5.1V / 1A
  E pershtatshme per:

  TE GJITHA MODELET E IPHONE DHE
  IPAD.

  tel:
  0697773339
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Karikues-Origjinal-apple---- (1).jpeg
S: 137
Madhesia: 11.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Karikues-Origjinal-apple----.jpeg
S: 250
Madhesia: 14.8 KB